فوق تخصص جراحی قلب، نایب رئیس مجلس و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

جستجو و فیلتر اخبار

تاریخ شروع انتشار

-

جدیدترین اخبار و رویدادها

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید

امروز30
دیروز635
این هفته665
این ماه12933
کل بازدیدها12933

افراد آنلاین

1
آنلاین

سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 09:30

نظر دکتر پزشکیان درباره هفته نکوداشت تبریز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در اجرای برنامه‌ها از شعارزدگی صِرف بایستی خودداری شود/ چرا در سالیان اخیر، تبریز دچار عقب‌ماندگی‌ و پسرفت شده است؟/ اگر همیشه فقط از گذشته بگوییم و برنامه‌ای برای آینده نداشته باشیم به جایی نخواهیم رسید/ برنامه هفته نکوداشت تبریز به عنوانِ قدم اول، بسیار مناسب و موفقیت‌آمیز بود/ تداوم هفته نکوداشت تبریز در سال‌های آینده.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهریار، دکتر مسعود پزشکیان با اشاره به اینکه شان و منزلت شهروندان تبریزی همواره باید مورد توجه مدیران شهری باشد گفت: اجرای برنامه‌هایی مانند هفته نکوداشت تبریز به جا و ضروری بود و در روند اجرای این نوع برنامه‌ها باید واقعیت‌های تبریز به نمایش گذاشته شود و شعارهای ما هم باید بر اساس این واقعیت باشد.

 در اجرای برنامه‌ها از شعارزدگی صِرف بایستی خودداری شود

پزشکیان با تاکید بر اینکه در اجرای برنامه‌ها از شعارزدگی صِرف بایستی خودداری شود اظهار داشت: سیما و نقشه گذشته‌ها و واقعیت‌های تبریزِ گذشته را باید به صورت شفاف بدست بیاوریم و تبریزِ گذشته را آنچنان که بوده است به مردمان امروزیش بشناسانیم.

چرا در سالیان اخیر، تبریز دچار عقب‌ماندگی‌ و پسرفت شده است؟

وی با طرح این سوال که چرا به تبریز شهر اولین‌ها می گویند گفت: پاسخ به این سوال مهم است اما مهمتر از آن جواب دادن به این مسئله است که چرا تبریز در سالیان اخیر دچار عقب‌ماندگی‌ها و پسرفت شده است.

نقشه و طرح ما برای دوباره اولین شدن تبریزف چیست؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مهمتر از این دو سوال هم برنامه، نقشه و طرح ما برای اولین شدن و مطرح شدن دوباره نام تبریز می‌تواند باشد، باید در شورای شهر،شهرداری، استانداری، دانشگاه و ادارات و اولویت‌ها و برنامه‌های توسعه همه جانبه تبریز مورد بررسی قرار گیرد.

اگر همیشه فقط از گذشته بگوییم و برنامه‌ای برای آینده نداشته باشیم به جایی نخواهیم رسید

وی در ادامه با بیان این نکته که اگر همیشه فقط از گذشته بگوییم و برنامه‌ای برای آینده نداشته باشیم به جایی نخواهیم رسید گفت: مدیران تبریز باید برای همه زمینه‌ها بخصوص حوزه‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی نمایند.

برنامه هفته نکوداشت تبریز به عنوانِ قدم اول، بسیار مناسب و موفقیت‌آمیز بود

وی با تاکید بر اینکه اولین هفته نکوداشت تبریز، قدم اول است و نباید انتظار داشته باشیم با برگزاری یک هفته نظرات ما در زمینه توریسم و یا جذب گردشگر تامین شود گفت:  علی‌رغم این مسئله اعتقاد دارم این برنامه به عنوان قدم اول بسیار مناسب و موفقیت آمیز بود که اقدام شهرداری و شورا در این زمینه قدمی ارزشمند است و قابل احترام است.

تداوم هفته نکوداشت تبریز در سال‌های آینده

وی در پایان با تاکید بر تداوم هفته نکوداشت تبریز در سال‌های آینده گفت: باید بیشتر برنامه‌ریزی کنیم چون معتقدم در سال‌های آینده بیشتر از این می توانیم کار بکنیم و تاثیر ‌ذاری این هفته در بُعد ملی و فراملی را افزایش دهیم.

خواندن 14556 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.