فوق تخصص جراحی قلب، نایب رئیس مجلس و نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

جستجو و فیلتر اخبار

تاریخ شروع انتشار

-

جدیدترین اخبار و رویدادها

اوقات شرعی

وضعیت آب و هوا

آمار بازدید

امروز834
دیروز1172
این هفته8012
این ماه17149
کل بازدیدها2106225

افراد آنلاین

14
آنلاین

نماینده سابق بیجار در مجلس از تقدیر حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق نوری از پزشکیان به خاطر اداره جلسه در زمان حمله تروریست‌ها به مجلس، خبر داد و گفت: درزمانی که تروریست‌ها به مجلس حمله کرده بودند جلسه مجلس هم در حال برگزاری بود و حتی صدای گلوله شنیده می‌شد ولی خللی در برگزاری جلسه ایجاد نکرد.

دکتر مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی در جمع شماری از حامیان دولت یازدهم در زنجان سخنرانی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، دکتر مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی روز یک‌شنبه 17 اردیبهشت در جمع شماری از حامیان دولت یازدهم در زنجان سخنرانی کرد.

پیام تسلیت دکتر پزشکیان در پی جان باختن تعدادی از کارگران و تلاشگران زحمت‌کش کشورمان در حادثه معدن آزادشهر استان گلستان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر پزشکیان، درپی جان‌باختن تعدادی از کارگران و تلاشگران زحمت‌کش کشورمان در حادثه معدن آزادشهر استان گلستان، دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با خانواده بازماندگان، پیام تسلیت صادر کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توجه کنیم در رقابت‌های انتخاباتی کسی را انتخاب کنیم که همه را می‌بیند و همه افراد، گروه‌ها و احزاب در قانون اساسی را محترم می‌شمارد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شخصی را باید انتخاب کنیم که تحمل مخالف خود را دارد و به همه افراد و گروه‌ها در اندازه و سهمی که دارند و در چارت قانون اجازه فعالیت و نفس کشیدن می‎دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه امسال وضعیت بودجه وزارت بهداشت چندان رضایت‌بخش نیست، گفت: راهکار حل این مشکل، اجرای دقیق قانون برنامه پنجم توسعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه امسال وضعیت اعتبارات وزارت بهداشت چندان رضایت‌بخش نخواهد بود، اظهار داشت: مقصر این وضعیت نیز خود وزارتخانه است.

برخی نمایندگان مجلس، ردپای عوامل قدرت و ثروت را در این ماجرا دخیل می‌دانند اما برخی دیگر، از غیرکارشناسی بودن انتقال وظایف غذا و دارو از وزارت بهداشت به سازمان استاندارد سخن به میان می‌آورند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان به نقل از انتخاب، مجلس شورای اسلامی مصوبه‌ای را از تصویب گذرانده که فوق‌العاده خبرساز شده است. خبر این است: «وظایف غذا و دارو به سازمان استاندارد منتقل می‌شود.» مصوبه‌ای که اکثریت نمایندگان مجلس وقتی از جزئیات آن مطلع می‌شوند، به مخالفان آن می‌پیوندند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اقدام فعلی وزارت بهداشت در خرید راهبردی خدمات سلامت را غیرقانونی خواند وگفت: وزارت بهداشت نباید خارج از سطح‌بندی خرید خدمت داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وزارت بهداشت نتوانسته خرید راهبردی خدمات را در حوزه سلامت انجام دهد، افزود: خرید خدمت راهبردی باید بر اساس قانون صورت می‌گرفت که متاسفانه وزارت بهداشت در این مسیر حرکت نکرده است.

مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دانشگاه قاضی طباطبائی ارومیه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، صبح روز پنج‌شنبه 14 اردیبهشت، مراسم گرامیداشت هفته معلم با حضور مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه برگزار شد.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین سفر خود به آذربایجان غربی در اردیبهشت ماه مجدداً از مناطق سیل‌زده آذربایجان غربی و تعدادی از پروژه‌های بهداشت و درمان بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، مسعود پزشکیان عصر چهارشنبه در دومین سفر خود در اردیبهشت ماه به استان آذربایجان غربی با همراهی امیرعباس جعفری، محمود بدلی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان و مدیران محلی از مناطق سیل‌زده این استان بازدید کرد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید ضمن توصیف وضعیت صحن علنی هنگام حمله داعش به مجلس، از مدیریت پزشکیان در برقراری آرامش صحن تقدیر کرد و بر لزوم هشیاری بیشتر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشورمان در مبارزه با تروریسم تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر پزشکیان، جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به حمله تروریستی روز چهارشنبه داعش به مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: باوجود این‌که عملیات تا حدود ساعت ۱۶ ادامه داشت، حدود ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه مسجل شد که حمله کنترل شده است.